01 / 01

30

Yıllık
Tecrübe ve Güvenle

MİSYONUMUZ

”İşi gücü Ahşap”

30 yıllık tecrübeye sahip çalışanlarımızla, ahşabın eşsiz doğasından aldığımız ilhamla kaliteli, yenilikçi farklı ürünler tasarlayıp, yaşam alanlarınıza müşteri odaklı çözüm önerileri sunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Profesyonel ekibimizle inovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan aldığımız özgüvenle ahşabın estetiğini ve doğallığını tüm mekânlara taşımak. Hizmet verdiğimiz sahada son teknolojiyi en üst seviyede kullanıp, ahşap sektöründe kalıcı değerler oluşturmak.

 

HAKKIMIZDA

1994 yılında küçük bir imalathanede marangoz olarak ailece başladığımız bu yolculukta, çok kıymetli babalarımızın alın teriyle kurulan bu küçücük işletme, o günlerde çakma kapı pencere imalatı üzerine kurulmuş, günün ihtiyaçlarına emek harcayarak bugünlere kadar gelmişti.

” Çırağı olmadığın işin ustası olamazsın! ” der büyük ustalar. Bizlerde, o günlerde çıraklığını yaptığımız bu işlerin ustalığını yapmak için yola çıktık. Bu minvalde geçmişin tecrübesi geleceğin teknolojisi ile 1994 yılında ahşap ,   ‘96 yılında mobilya,  ‘98 yılında da PVC imalatıyla başladığımız zaman içinde onlarca markanın yerelde temsilciliğini alıp, binlerce projeye imza atarak bu günlere kadar geldik. Şimdi babalarımızın bizlere miras bıraktığı bu güzide emekleri, çağın gerekliliği olarak gördüğümüz markalaşma yolunda ” Nirengi Ağaç Kurdu İşi Gücü Ahşap ” markamızla yolumuza devam etme kararı aldık. Kısaca, Ağaç kurdu markamızın bizim için kıymeti; pozitif anlamda tıpkı ağacın içinde dolaşan bir kurt misali ahşabın doğal dokusuna verdiğimiz emek ve alın teriyle senelerce ahşabın içinde varlık gösteren bizler, çıraklığını yaptığımız bu işleri nitelikle, kaliteyle ve güvenle yoğurarak 30 yıllık ahşap işçiliği tecrübemizle daha ileriye taşıma arzusundayız…

Exif_JPEG_420
© Ofis Reklam Tüm Hakları Saklıdır.